Mevcut Konum: Ana Sayfa> Strateji

Strateji

Patlayıcı Modu

07.24.2014 11:30:04

Tanım:

 

Klasik FPS oyunlarının tümünde olan bir moddur. Saldıran tarafın hedefi yok etmek için C4 bombasına ihtiyacı vardır. Koruyucu tarafın hedefin yok edilmesini engellemesi gerekir. Oyuncular için zor bir bölümdür ve en yüksek yeteneğe sahip olunması gereke bir savaştır. Bir taraf bomba yerleştirir ve diğer taraf koruma görevi yapar. 

Nasıl Kazanılır ve Zafer Elde Edilir

 

Düşmanların Tümünü Öldürme

En çok tercih edilen zafer kazanma şeklidir. Patlayıcı modunda da aynı şekilde etkili bir metodtur fakat diğer modlarda etkili değildir. Eğer İntikamcı A ve B bölgelerine bomba koyarsa Fatih (Karşı taraf) İntikamcıyı yok etmeli ve bombayı etkisiz hale getirmelidir. Ancak bu şekilde zafer kazanılabilir. İntikamcı bombayı koyar ve bomba Fatih tarafından engellenmezse İntikamcı bölümü kazanmış olacaktır. Buda patlayıcı modu sonuçlarından biridir.

 

C4 Yerleştirme

Pusucu : Eşkıyanın A ve B bölgelerine C4 kurması gerekir. 30 saniye kadar sonra C4 patlar. Bu süre içersinde İntikamcının C4’ü koruması gerekir.  En çok dikkat edilmesi gereken bombayı taşıyan takım üyesinin vurulmaya karşı iyi bir şekilde korunmasıdır. EğerC4 bombası yere düşerse tekrar alınabilir.  

 

C4’ü Etkisiz Hale Getirme

Fatih : Fatih İntikamcıda bomba kurmada önce düm düşmanları öldürür. Fakat Pusucunun C4 bombasını yerleştirmesinden sora Fatih bombanın kurulduğu bölgeye yaklaşırsa bölge radarı ekranda görünecektir.  Fatih takım arkadaşlarını korur ve bomba imha edilebilir.

 

Oyun Metodu

 

Büyük salonda oda kurarken “Patlayıcı Modunu” seçin ya da diğer oyuncuların kurmuş olduğu odaya girin.