Mevcut Konum: Ana Sayfa> Strateji

Strateji

Takım Savaşı Modu Stratejisi

07.24.2014 15:14:59

Takım Savaşı Modu Stratejisi


  Bir çok oyuncu yeniden doğduktan sonra direkt olarak karşısına çıkan oyuncuya saldırır. Bu şekilde karşıdaki zayıf düşmanı hemen öldürmek oyuncuya keyif verir. Fakat karşı taraf sizden güçlü ise bu işlemi ne kadar hızlı yaparsanız ölme riskinizde o kadar hızlı olabilmektedir. Dışarı çıkıldığında anında vurulabilirsiniz. En sonunda tüm oyuncular bunu anlamakta ve doğma noktasından fazla uzaklaşmamaktadırlar.


  Eğer oyuncu yeni o,oyuna başlayan biri isetakım savaşında savaşmak yukarıdaki iki durumdan başka bir şey değildir.

  Burada tam olarak söylenmek istenen zorluklar karşısında sabırlı olabilmektir. Adam öldürmek için acele etmeyin. Önce takımınızın konumuna bakın. Nerede daha fazla kişi olduğuna dikkat edin ve mümkün olduğu kadar onlarla birlikte ilerleyin. Harita bilgisine göre oynadıkça öğrenilen bilgi artar. Silahı alıp ilerleyin ve biriyle karşılaştığınızda telaş yapmayın ve nişan aldıktan sonra ateş edin. Uzak mesafeden ateş ederken tek tek ateş etmeniz daha iyi olacaktır. Yakın mesafeden seri ateş ederseniz mermi kullanımına dikkat edin. Yakın mesafeden seri ateş ederken mermi bitmeden düşmanı öldürmeye bakın aksi taktirde şarjör değiştirirken ateş edemezsiniz ve öldürülmeniz kolay olur.


  Takımın nişancılığı genel olarak iyi değilse uyum sağlayana kadar acele bir şekilde saldırmamalıdır. Takım öncelikle yavaş yavaş nişancılık kabiliyetini arttırmalıdır. Tecrübeli oyuncularla da uyum sağlamaya çalışılabilir. Yalnız bu aşırı bir şekilde yapılmamalıdır. Başka biriyle sürekli uyum sağlamaya çalışmak kişiyi kendi yeteneğinden uzaklaştırabilir. Beklenmeyen hareketlerde bulunmak savaşçı üzerinde baskı yaratabilir. Fakat bunu oyunun ve silahın durumuna göre uygun bir şekilde yapmak işe yarar. Öldürme sayısı ACE’ten kötü olsada o kadar fark yinede olmaz. Rakibin iyi olduğu durumlarda da vazgeçmemek gerekmektedir. Oyunu oynarken sakin ve dikkatli olunmalıdır. Savaş kabiliyetinizin iyi olmaması gelişmeyeceğiniz anlamına gelmez.


  Burada önerilen oyuncunun tüfek kullanarak oyuna başlayıp alıştırma yapmasıdır. Normal tüfeğin kullanılması öğrendikten sonra sniper kullanırsanız başarınız normal tüfeğinkinden çok ta uzun olmaz. İsterseniz bir deneyin !