Mevcut Konum: Ana Sayfa> Haberler

Haberler

Kapatma Duyurusu

11.04.2019 06:45:51

Değerli Oyuncularımız:

       First Blood 20 Kasım 2019 tarihinde kapatılacaktır. Bütün oyuncularımıza bugüne kadar verdikleri destekten ötürü çok teşekkür ederiz. Bu oyunu oynamaya devam etmek isteyen oyuncularımızın hesaplarını Battle Teams oyununa aktaracağız. Aktarma sırasında ödeme bilgileri, seviye bilgileri, savaş skorları gibi tüm önemli bilgiler aktarılacaktır. 23 Aralık tarihine kadar sizin için telafi paketi fırsatı sunacağız. Oyun içerisinden hesabınızı Battle Teams oyununa aktardığınız zaman bu telafi paketini alabileceksiniz.

       Ayrıca eski oyuncularımızın alışkanlıkları bozulmasın diye resmi siteden Battle Teams oyununa girişler açık bırakılacaktır.

First Blood oyunun ilk test gününden itibaren birçok kişinin sıcak desteğini hissettik. Bu süreçte oyuncularımızla birlikte büyüdük, oyunun kapatılmasına dair oyuncularımızla aynı şekilde üzgün hissediyoruz. Fakat maalesef artık yolun sonuna geldik. Verdiğiniz destek için tekrardan teşekkür ederiz. Umarız First Blood oyunundaki anılarınız hafızanızda hoş bir anı olarak tazeliğini uzun bir süre korur.

Önemli Detaylar:

11 Kasım 2019 tarihinden itibaren ödeme yapılamayacaktır. Oyuncular yeni karakter oluşturabilecekler fakat ödeme yapamayacaklar.

20 Kasım 2019 tarihinden itibaren sunuculara giriş kapatılacaktır. Kapatma işlemi yapıldıktan sonra First Blood oyununa giriş yapılamayacaktır.

 

 

First Blood Operasyon Ekibi

1 Kasım 2019