Mevcut Konum: Ana Sayfa> Favoriler

Favoriler

Güncelleme bakımı

02.22.2017 12:05:09

 Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 06:00 – 07:00

 Yeni Silahlar:

M14EBR Wukong


M200 Sinister


Hayalet Bükücü


Heyacanlı 93R


Tüfek Type 03(GP)


 

Yeni Haritalar:

Şeker Parkı (Mutant Savaşı, Ultra Mutant vb. Modlar İçin)

Savaş Tapınağı, Kahraman Mezarı (Keskin Cephe Modu İçin)

Çılgın Pazar (Takım Savaşı, Büyük Kahraman, Keskin Savaşçı vb. Modlar İçin)

 

Yeni Mod:

Keskin Cephe ve Keskin Savaşçı


 


 

Fiyat Düzenlemesi:

  

 

Keskin Cephe Modu Tanıtımı

Haritada 5 tane farklı yerde üs bulunur. Üsse yakın olan oyuncu üssü ele geçirme işlemi yapabilir. İşlem tamamlandığında üs ele geçirilir. Üsler 3 durumda olabilir. Kendi tarafın, tarafsız ve karşı taraf. Tarafsız ve karşı taraf durumundaki üsler işgal edilebilir. Kendi tarafındaki üssün 5 metre etrafında hareket hızı %30 artar. Hangi taraf bütün üsleri işgal ederse veya round sona erdiğinde hangi tarafın işgal ettiği üs sayısı çok olursa o taraf kazanmış sayılır.


  

Savaşa Katılımcısı:

2-16 Kişi, Varsayılan Seçim 16 Kişi


İşleyiş

  Raund Başlangıcı:

Katılımcı sayısı 2’ye ulaştığında 1.raund başlar. Savaş dereceleri sıfırlanır ve oyun başlar. Her raund başlangıcında her oyuncunun yenileme puanı yenilenir. Donma süresi 3 sn’dir. Donma bittikten sonra raund 3 dakikalık geri sayımla birlikte başlar.

1.       Raund İlerleyişi:

Oyuncu yenilendikten sonra üslere doğru gider ve ele geçirmeye çalışır. Üs ve ışın noktası aynı yerdedir. Küçük haritada ve görüş alanı içerisinde ikon ile tespit edilebilir. İkonlar 3’e ayrılır. Gri tarafsız üs olduğunu gösterir, kırmızı karşı tarafın üssü olduğunu gösterir, mavi kendi tarafının üssü olduğunu gösterir.

2.       Raund Bitişi

Raund süresi içerisinde bütün üsleri bir taraf kazanırsa o taraf kazanmış sayılır ve raund biter. Raund süresi bittiğinde hangi taraf daha çok üsse sahipse o taraf kazanır. İki tarafın üs sayısı eşitse mücadele berabere bitmiş sayılır.


Canlanma:

Raund süresince herhangi taraftan bir oyuncu öldüğünde 20 sn içerisinde takım arkadaşları tarafından kurtarılabilir. Kurtarma mantığı Keskin Savaşçı ile aynıdır. 20 sn içerisinde kurtarılmazsa ölünür. Öldükten sonra hemen kendi doğum bölgesinde canlanılır.

Canlanma Süresi: 3 sn


Kazananı Hesaplama:


Oyuncuların seçtikleri raund aynı değilse kazandığı raund sayısı fazla olan taraf kazanmış sayılır. Bütün raundlar tamamlandığında oyuncuların puanları ve kazanacakları hesaplanır.

FirstBlood Resmi Sitesi: Tıklayın  

FirstBlood Masaüstü Eklentisi İndir: Tıklayın  
FirstBlood Facebook Sayfası: //www.facebook.com/FirstBloodTurkey
FirstBlood Destek Maili: trfb_support@oasgame.com


                 FirstBlood Yönetimi