Mevcut Konum: Ana Sayfa> Favoriler

Favoriler

Hesap Güvenliği

10.16.2015 12:15:27
Son zamanlarda oyun içerisinde GM olduğunu iddia eden bazı kişiler ile ücretsiz Altın verdiğini iddia eden siteler ve hile programları türedi. Bu tip kişi, link ve programlara güvenen birçok oyuncumuzun hesapları çalınıp, hesap çalınma şikayetleri arttı.

Tüm Oyuncuların Dikkatine:

1. First Blood Yetkilileri hiçbir oyuncudan ne koşulda olursa olsun hesap şifreleriniz istemez,
2. Hesap güvenliğinizi sağlamak için, belirli aralıklarla şifrenizi değiştirip, hesabınıza güvenlik sorusu belirlemeyi, ayrıca hesabını cep telefonu ya da email adresinize bağlamayı ihmal etmeyiniz. Tanımadığınız insanlara hesap bilgi ve şifrelerinizi verip, bu tür insanların sizlere önerdiği linklere giriş yapmayınız ve güvenliğinden emin olmadığınız 3. Parti programları bilgisayarınıza indirmeyiniz.


Örnek 1: Aşağıdaki resimde ücretsiz Altın ve Karakter bahanesiyle, insanları kandırmaya yönelik atılmış bir mesaj görüyorsunuz. Bu tür mesajlara kesinlikle inanmayınız! 


Örnek 2: Aşağıdaki resimde gördüğünüz bir hile program. Sizden kendi kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak oyuna giriş yapmanızı istiyor, akabinde buraya girdiğiniz bilgilere erişerek hesaplarınızı çalıyor. Lütfen bu tür programlara kesinlikle güvenmeyiniz. 

FirstBlood Resmi Sitesi: Tıklayın  
FirstBlood Masaüstü Eklentisi İndir: Tıklayın  
FirstBlood Facebook Sayfası: //www.facebook.com/FirstBloodTurkey
FirstBlood Destek Maili: trfb_support@oasgame.com                 FirstBlood Yönetimi