Mevcut Konum: Ana Sayfa> Favoriler

Favoriler

Thunder Rage almak artık çok kolay!

09.01.2015 14:20:36
    First Blood yeni sürümü yayında! Yeni oyun modu Takım Hakimi’nde Ultra Zaman patlamasını kullanarak tüm rakiplerinizden kurtulun. Çok özellikli yeni kahraman silahı Thunder Rage ile savaş meydanlarının kahramanı olacaksınız. Thunder Rage’in sınırlı sayıdaki taksitli satışı bugün (1 Eylül) başlıyor. Sakın kaçırma, bu çok güçlü silahın sahibi ol!


İlk Ödeme:
    Eylül ayı boyunca, 1000 Altın değerindeki ön ödemeyi yapan herkes süresiz “Thunder Rage” kazanır. Ödeme Özel (HOT) etkinlikler bölümünden tamamlanır.
Taksitli Ödeme: 
    2015 Ekim - 2016 Şubat tarihleri arasında, her ay bitiminden önce 400 Altınlık ödeme yapılması gerekir, aksi taktirde silah dondurulacak ve kullanılamayacaktır. 
Ödeme İşlemi: 
    Aylık ödeme Depo’daki Thunder Rage silahı üzerinde beliren “Hesaptan Düş” butonuna basılarak yapılır.
Silahı Kullanıma Açma:
    Aylık ödemenizi aksattığınız takdirde, silahınız kullanıma kapatılır. Kalan taksidi ödeyerek silahı kullanıma açma işlemi, Depo’daki Thunder Rage silahı üzerinde beliren “Çöz” butonuna basılarak yapılır. 

1) Taksitli ödeme ile satın alınan "Thunder Rage" ile tek seferde satın alınan “Thunder Rage” arasında ne fark var? 
    İki silahın da özellikleri aynıdır; tek fark taksitle alınan silahın ödemesi geciktiği zaman silahın dondurulup, kullanılamamasıdır. 
2) “Hesaptan Düş” butonum neden gri renkte? Tıklayamıyorum.
    Silahın ön ödemesi Eylül ayında yapıldığından, ilk taksit ancak Ekim ayında ödenebilir. Ekim ayına gelindiğinde “Hesaptan Düş” butonu aktif olacaktır. 
3) Dondurma işlemi nedir? 
    Her taksit ilgili ayın bitiminden önce ödenmelidir. Örneğin; Ekim ayının taksidi, 1 Kasım tarihinde hala ödenmemiş olarak görünüyorsa, silah dondurulur ve kullanılamaz. 
4) Çözme işlemi nedir?
    İlgili ay için ödemeniz gereken taksidi geciktirdiğiniz takdirde silahınız kullanıma dondurulur. Silahı kullanıma açmak için, silah üzerinde beliren “Çöz” butonuna tıklayarak, geçmiş ay ödemenizi ve o ayki ödemenizi (toplam 800 Altın) yapmanız gerekir. 
5) Taksit ödemesi uzun süre geciktirilirse, "Thunder Rage" silahını geri alamama durumu yaşanır mı?
  Hayır yaşanmaz. Kalan taksit borcunuzu ödediğiniz takdirde silahınız tekrar kullanıma açılacaktır. 
6) Taksitli ödeme etkinliği ne zamana kadar devam edecektir? 
    Etkinlikten, 30 Eylül 23:59’a kadar ön ödemelerini (1000 Altın) tamamlayan oyuncular yararlanabilirler. Etkinlik sona erdikten sonra “Thunder Rage” yalnızca tek seferlik ödeme ile alınabilecektir. Ön ödemesini Eylül ayı bittikten sonra yapan oyuncular bu etkinlikten yararlanamazlar!  

FirstBlood Resmi Sitesi: Tıklayın  
FirstBlood Masaüstü Eklentisi İndir: Tıklayın  
FirstBlood Facebook Sayfası: //www.facebook.com/FirstBloodTurkey
FirstBlood Destek Maili: trfb_support@oasgame.com


                 FirstBlood Yönetimi